Watchpad Dijital Menüleriniz Orjinal Kapasite Winixco Powerbanklarınızla Gücünüze Güvenin...

Twinix Mühendislik

Hakkımızda

Twinix Mühendislik ve Tasarım San.Tic.A.Ş teknoloji merkezlerinden biri olan Asya-Pasifik bölgesinde yüksek teknoloji alanında 10 yıla yakın bir sürede teknolojik cihazlar ve sistemler üzerine Ar-Ge faaliyetlerini yürütmüş, bugüne kadar birçok donanım projeleri ve sistemler geliştirmiştir.

 

Twinix kurucuları aynı zamanda uluslararası teknoloji ürünler geliştiricisi Winixgroup'un da kurucularındandır. Kurucu mühendis kadrosu teknolojik sistemler ve ürünler geliştirme alanında olağanüstü bilgi, birikim ve tecrübelere sahiptir. Ülkemizde, teknolojik cihazlar ve sistemler geliştirme alanında bir ihtiyaç olduğu bilinmektedir. Bu yüzden Türkiye Winix (Twinix) olarak bu eksikliği gidermeye yönelik Ar-Ge çalışmalarına başlamıştır. Önümüzdeki iki yıl içerisinde 4 tane yüksek teknoloji ürün ve sistemi ülkemizin hizmetine sunmayı planlamaktadır.

Misyonumuz

Twinix ülkemize ve insanlığa yüksek teknoloji alanında çığır açacak buluşlar ve projeler sunmak için sürekli bir Ar-Ge sistematiğiyle hizmet etmeyi misyon edinmiştir

Vizyonumuz

Twinix'in vizyonu teknolojiyi insanların hizmetine sokarak yeryüzündeki tüm insanların hayatını kolaylaştırmak, ve bu anlamda uluslararası bir teknoloji geliştirme ve üretme merkezi haline gelmektir.

Kısa-Orta-Uzun Vadeli Hedeflerimiz

Ülkemizdeki genç mühendisleri teknoloji geliştirme ve üretme alanında Ar-Ge bilgi ve becerisi ve kültürü kazandırmak, çalışmalarına başladığımız projelerimizi başarılı bir şekilde sonuçlandırmak ve bu projeler sonucunda oluşan ürünler ile sistemlerin seri üretimini gerçekleştirerek önce ulusal sonra da uluslararası pazarda sektörel olarak öncü kuruluşlar arasına girmek Twinix'in kısa-orta-uzun vadeli hedeflerinin başında gelmektedir.

Başlıca Faaliyetler ve Hizmetlerimiz

Biz, işimizi etkin ve verimli bir şekilde geliştirmek için sizlere teknolojik çözümler sunmaktan mutluluk duyarız. En uygun maliyetlerle en optimum çözümü geliştirmek bizim öncelikli pirensibimizdir. Ana hizmet ve faaliyetlerimizden bazıları şunlardır :

 

* Teknoloji geliştirme (Software and Hardware)

 

* Teknolojik Danışmanlık (Consulting)

 

* Teknolojik Ar-Ge (Technology R&D with best rate over world...)

 

* Teknolojik İyileştirme (Modified)

 

* Teknolojik Yenilik (Innovation)

 

* Teknoloji İnceleme (Inspection)

 

* Teknoloji Üretimi (Production)

 

* Test ve Uygulama (Testing)

SUNDUĞUMUZ BAZI TEKNOLOJİK ÇÖZÜMLER

TASARIM


* Konsept Tasarım
* Dış Endüstriyel Tasarım
* İç Endüstriyel Tasarım
* Komple Endüstriyel Tasarım
* Endüstriyel Tasarım Revizyon

EDÜSTRİYEL KALIP ve DIŞ AKSAM ÜRETİMİ


* Kalıp Geliştirme
* Kalıp Revizyon
* Kasa Üretimi

PCB, PCB-A ve FPC TASARIM-DİZAYN-ÜRETİM


* PCB Anakart Tasarımı
* PCB BOM Oluşturma
* FPC Kurulum Tasarım
* FPC BOM Tasarım
* PCB ANAKART ve FPC Kurulum ve Üretimi
* İhtiyaçlara Göre Sisteme Özel Tasarım
* Bağlayıcı Üretimi

YAZILIM ve UYGULAMA


* Yazılım Tasarımı
* PCB-A Entegrasyonu
* Üretim QC
* Herhangi Bir Ürünün Geliştirilmesi
* Yukarıdaki herhangi bir aşamada yükseltme
Ve diğer birçok çözümler ...

Referanslar

Kurucu mühendislerimizin bu güne kadar geliştirip seri üretimini yapmış oldukları onlarca proje bulunmaktadır. Bunların bir kısmı uluslararası piyasaya sunulmuş bir kısmı ise ülkemizde kullanılmaktadır. Bu projelerimizden başlıcaları MP3-MP4 çalarlar, Dijital fotoğraf oynatıcılar, Mobil cep telefonları, Mobil POS ödeme sistemleri olarak sıralanabilir.